موسسه پویان با تکیه بر نیروی متخصص خود، آموزش نحوه نگارش پروپزال ( دانشگاهی و صنعتی) را به صورت حضوری و غیر حضوری ارائه می دهد

آموزش پروپزال نویسی

نگارش پروپزال از این نظر اهمیت دارد که مقدمه ای برای اجرای یک پژوهش است. اگر پروپزال به خوبی تدوین شود میتواند مسیر تحقیق را هموارتر سازد. يك پروپوزال بايد خلاصه اي از يك طرح تحقيقاتي باشد. خواننده بايد پس از مطالعه پروپوزال بداند شما قصد انجام چه تحقيقي را داريد و با چه هدفي و با چه روشي مي‌خواهيد آن را به انجام برسانيد.

اين خواننده مي تواند استاد دانشگاه یا يك مشتري بالقوه باشد كه در نظر داريم تا نسبت به خدمات ومحصول ما آشنائی یافته ویا به ارتباط ،حمایت ویا مشارکت با شرکت ما ترغیب گردد. در هر پروپوزال يك طرح و یا راهکار براي برآورده ساختن يك نياز پيشنهاد مي گردد که دريافت كننده آن،موارد زير را در پروپوزال مد نظر گرفته و مورد ارزيابي قرار مي دهد:

موضوع مورد تحقيق چيست؟
چرا انجام تحقيق درباره اين موضوع لازم است؟
هدف از تحقيق چيست؟
سوالات و فرضيات ما درباره موضوع چيست؟
روش گردآوري اطلاعات چيست؟
چگونه اطلاعات گردآوري شده تفسير و تحليل مي شوند؟
به چه مقدار زمان و هزينه براي انجام تحقيق نياز است؟

پس از مشخص نمودن فاکتور های فوق، میتوان آنها را در ساختار یک پروپزال قرار داد. نحوه تنظیم قسمت های مختلف پروپزال بسته به موقعیت و فرم خام پروپزال متفاوت می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و درخواست جهت آرائه آموزش های لازم در زمینه پروپزال نویسی با کارشناسان موسسه پویان، میتوانید از طریق تلفن های:

031-344-46224

09038480322

و یا  از طریق ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید:

pooyanresearch@gmail.com

و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را اعلام نموده تا همکاران ما در اولین فرصت پاشخگوی شما باشند.

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس (الزامی)

موضوع

پیام شما