آموزش نرم افزار های تخصصی

موسسه آموزشی پژوهشی پویان با تکیه بر نیروی متخصص خود، آموزش نرم افزار های تخصصی در رشته های مختلف را در سراسر کشور ارائه می دهد. از جمله مهمترین نرم افزار های آموزشی میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

آموزش نرم افزار برنامه نویسی متلب MATLAB

نرم افزار متلب MATLAB یکی از کاربردی ترین نرم افزار های برنامه نویسی ریاضیاتی به حساب می آید. متلب MATLAB این قابلیت را دارد که بتوانید با نوشتن چند دستور ساده الگوریتم مورد نظر خود را به این نرم افزار اضافه کنید.

آموزش نرم افزار متلب

این ویژگی MATLAB را تا حدودی از سایر نرم افزارهای علمی موجود مجزا کرده است. با این نرم افزار می توان محاسبات پیچیده ریاضی را در علوم و مهندسی به راحتی انجام داد. نرم افزار متلبMATLAB دارای الگوریتم های پیاده سازی بسیار زیادی است که می توان به وسیله آنها محاسبات و شبیه سازی های مختلف مربوط به مهندسی برق، کامپیوتر، مکانیک، شیمی، مهندسی پزشکی و علوم ریاضیات و فیزیک را به سادگی انجام داد.

آموزش نرم افزار بهینه سازی گمز GAMS

نرم افزار گمز GAMS یک نرم افزار بهینه سازی به حساب می آید که قابلیت حل دقیق مدل های ریاضی مختلف را دارا می باشد. این نرم افزار دارای حل کننده SOLVER های متعددی است که به کیفیت حل مدل های ریاضی کمک زیادی می کند.

آموزش گمز GAMS

نرم افزار گمز GAMS مدل ریاضی در قالب توابع هدف و محدودیت ها طبق قاعده خواصی تعریف شده و سپس توسط گزاره هایی که در زبان نرم افزار تعریف شده اند به نرم افزار فهمانده می شود که چگونه مدل ریاضی حل شود. روند حل مدل بر اساس ساختار حل کنندهSOLVER های این نرم افزار تعیین می شود. پس قواعد تعریف شده و در نظر گرفته شده در نرم افزار تقریبا برای همه ی Solver ها ثابت بوده و این امر به جامعیت GAMS کمک می کند و از طرفی به کاربر این امکان را می دهد که برنامه های پیچیده را با زبانی ساده توسط این حل کننده ها به کار گیرد.

آموزش نرم افزار بهینه سازی لینگو LINGO

آموزش نرم افزار لینگو

نرم افزار تحقیق در عملیات لینگو LINGO‌ همانند نرم افزار GAMS،‌ از كارايي بسيار بالايي در حل مسائل برنامه ريزي ریاضی از جمله بهینه سازی مدل های ریاضی برخوردار است. امروزه بسیاری از مدل های خطی، غیر خطی و یا عدد صحیح به مدد نرم افزارهای کامپیوتری به سادگی قابل تجزیه و تحلیل می باشند. لینگو LINGO بعد از GAMS قوی ترین نرم افزار تحقیق در عملیات به حساب می آید.

آمورش نرم افزار تحلیل آماری SPSS

آموزش نرم افزار SPSS

نرم افزار اس پی اس اس Spss یک نرم افزار کاربردی و شناخته شده در علوم انسانی است، از این نرم افزار ویرایش های مختلفی ارائه شده است.  نرم افزار Spss قابلیت انجام تحلیل انواع آزمونها و تحلیل داده های آماری بررسی را دارد و یادگیری و آموزش آن برای دانشوران علوم انسانی بسیار با اهمیت و ضروری است.
مهمترین قابلیت این نرم افزار امکان ارائه حجم بالایی از اطلاعات به آن و توان تجزیه و تحلیل برای داده های بزرگ می باشد.در واقع هر کجا که از پرسشنامه ها و آزمونها استفاده شود نرم افزار  Spss نقش اساسی برای تحلیل داده ها دارد و نیاز به آن احساس می شود.

آموزش نرم افزار آماری مینی تب MINITAB

آموزش نرم افزار میتی تب minitab

نرم افزار مینی تب Minitab دارای قابلیتهای متعددی در تجزیه و تحلیل داده ها می باشد. استفاده ساده و کاربرد زیاد و اجرای فرمانها از طریق منوها و نوشتن دستورات در محیط این نرم افزار از خصوصیات نرم افزار مینی تب می‌باشد.نرم افزار مینی تب Minitab یكی از نرم افزارهای مطرح آماری می‌باشد كه در برخی زمینه های علم آمار،از جمله كاربردآمار در صنعت و در اقتصاد از قابلیت های خاصی برخوردار می‌باشد. تحلیل های سری زمانی با گستردگی و دقت بیشتری در نرم افزار مینی تب Minitab ارائه شده است. مبحث كنترل كیفیت آماری(SPC) كه رشته آمار را به صنعت و مقوله كنترل كیفیت پیوند می‌دهد نیز از جمله موضوعات آماری است كه به تفضیل درنرم افزار مینی تب Minitab به آن پرداخته شده است. همچنین طرحهای عاملی و آنالیز واریانس (ANOVA) به طور كامل مد نظر قرار گرفته است.

آموزش نرم افزار کنترل پروژه MSP

آموزش نرم افزار MSP

مایکروسافت پروژه MSP، نرم افزار مدیریت و کنترل پروژه می باشد که برای کمک به مدیران پروژه به منظور توسعه طرح، تخصیص منابع به وظایف، پیگیری پیشرفت کارها، مدیریت بودجه و یافتن مسیرهای بحرانی بوسیله شرکت مایکروسافت طراحی و به بازار عرضه شد. نرم افزار MSP محصول شركت مايكرو سافت است كه براي كنترل و مديريت و زمانبندي پروژه ها به كار مي رود. اين نرم افزار؛ مديريت تمام مراحل يك پروژه از برنامه‌ريزي تا تكميل و انتقال گزارش‌هاي نهايي را در بر مي گيرد. نرم افزار MSP ابزاري ارزشمند براي سازماندهي طرح ها، زمان بندي كارها، اختصاص منابع و هزينه‌ كارها، تنظيم طرح براي برآورد كردن محدوديت ها و آماده كردن گزارش ها براي انتقال طرح نهايي به همه كساني كه بايد طرح مورد نظر را اجرا كنند است.

آموزش نرم افزار تحلیل اقتصادی کامفار COMFAR

كلمه COMFAR اختصار عبارت انگلیسی Computer Model for Feasibility Analysis and Reporting   «مدل كامپيوتري براي آناليز امكان سنجي و گزارش گيري» مي‎باشد. اين برنامه توسط واحد ارزيابي اقتصادي بخش عمليات یونیدو در سال ۱۹۷۹ در نيويورك تهيه و تدوين شده است. مدل اصلي اين برنامه با استفاده از زبان‌هاي برنامه‌نويسي پاسكال و C كه قريب به ۵۰٫۰۰۰ خط (معدل يك كتاب ۲۵۰۰ صفحه‎اي) مي‎شود توسط يك تيم ۷ نفره در مدت يك سال و نيم طراحي شده است.

آموزش نرم افزار کامفار COMFAR

در تهيه اين برنامه كامپيوتري از تجربيات بيش از ۳۰ كميته ازريابي اقتصادي كشورهاي مختلف بهره گرفته شده است و پس از طي ۳ سال دوران آزمايشي؛ و رفع اشكالات؛ براي اولين بار در سال ۱۹۸۳ به بازار عرضه گرديده است. هزينه تهيه اين برنامه بالغ بر يك و نيم ميليون دلار بوده و هم اكنون بيش از نيم ميليون نسخه از آن در سراسر جهان و به ۱۵ زبان از جمله انگليسي ، فرانسوي ، آلماني ، چيني ، هلندي ، ايتاليايي، عربي ، روسي ، پرتغالي ، اسپانيايي و … در حال بهره‎برداري مي‎باشد.

آموزش نرم افزار طراحی کتیا CATIA

آموزش نرم افزار کتیا CATIA

نرم افزار کتیا CATIA نرم افزاری قوی برای طراحی به کمک کامپیوتر ( CAD )، مهندسی ( تحلیل ) به کمک کامپیوتر ( CAE ) و ساخت به کمک کامپیوتر ( CAM ) از سیستمهای مطرح روز دنیا در صنایع هوافضا ( هواپیما سازی )، دریائی، عمران (ساختمانی)، خودرو سازی،  طراحی سازه، ادوارات صنعتی، کارخانجات لوازم خانگی و … که از این نرم افزار در پرسه های طراحی صنعتی خود استفاده می کنند. از نتایج استفاده این نرم افزار میتوان کاهش زمان طراحی، کاهش خطا در طراحی، بهینه کردن طرح کاهش زمان تولید، افزایش کیفیت محصول و افزایش سود دهی را نام برد.

آموزش نرم افزار آنالیز آباکوس ABAQUS

 نرم ­افزار آباکوس ABAQUS یکی از شناخته شده ترین نرم ­افزارهای کاربردی در زمینه انجام آنالیزهای اجزای محدود، می باشد. از آنجا که نرم افزار آباکوس بر اساس مسائل غیر خطی بنا گذاری شده توانایی بالایی جهت شبیه سازی جهان واقعی دارد. این نرم افزار به کاربر توانایی مدل کردن پیچیده ترین پدیده ها را با در نظر گرفتن اثرات بسیار ظریف می دهد. بدین ترتیب با توسعه دامنه وسیع صنایع این نرم افزار به عنوان نرم افزار منتخب در میان سایر نرم افزار ها جایگاه ویژه ای یافت.

آموزش نرم افزار آباکوس ABAQUS

نظر به اینکه ABAQUS يك ابزار مدلسازي عمومي و گسترده مي باشد، استفاده از آن تنها محدود به تحليل هاي مكانيك جامدات و سازه (تنش – تغيير مكان ) نمي شود. با استفاده از اين نرم افزار مي توان مسايل مختلفي نظير انتقال حرارت، نفوذ جرم، تحليل حرارتي اجزاء الكتريكي،اكوستيك، مكانيك خاك و پيزو الكتريك را مورد مطالعه قرار داد.

 

آموزش نرم افزار های تخصصی

هر یک از نرم افزار های مختلف به صورت دوره ای و یا خصوصی آموزش داده می شود. مدرس های موسسه پویان امکان برگزاری دوره در تمامی شهرهای کشور را دارا می باشند. چنانچه مایل به آموزش خصوصی هر یک از نرم افزار های معرفی شده را دارید، آموزش حضوری در شهر اصفهان انجام می شود. همچنین آموزش غیرعضوری و آنلاین برای متقاضیان در شهرهای مختلف ارائه می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان موسسه پویان، میتوانید با شماره تلفن های:

031-344-46224

09038480322

و یا  از طریق ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید:

pooyanresearch@gmail.com

و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را اعلام نموده تا همکاران ما در اولین فرصت پاشخگوی شما باشند.

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس (الزامی)

موضوع

پیام شما