آموزش نرم افزار بهینه سازی گمز GAMS

نرم افزار گمز GAMS یک نرم افزار بهینه سازی به حساب می آید که قابلیت حل دقیق مدل های ریاضی مختلف را دارا می باشد. این نرم افزار دارای حل کننده SOLVER های متعددی است که به کیفیت حل مدل های ریاضی کمک زیادی می کند.

آموزش گمز GAMS

نرم افزار گمز GAMS مدل ریاضی در قالب توابع هدف و محدودیت ها طبق قاعده خواصی تعریف شده و سپس توسط گزاره هایی که در زبان نرم افزار تعریف شده اند به نرم افزار فهمانده می شود که چگونه مدل ریاضی حل شود. روند حل مدل بر اساس ساختار حل کنندهSOLVER های این نرم افزار تعیین می شود. پس قواعد تعریف شده و در نظر گرفته شده در نرم افزار تقریبا برای همه ی Solver ها ثابت بوده و این امر به جامعیت GAMS کمک می کند و از طرفی به کاربر این امکان را می دهد که برنامه های پیچیده را با زبانی ساده توسط این حل کننده ها به کار گیرد.

 

نرم افزار گمز GAMS به صورت دوره ای و یا خصوصی آموزش داده می شود. مدرس های موسسه پویان امکان برگزاری دوره در تمامی شهرهای کشور را دارا می باشند. چنانچه مایل به آموزش خصوصی هر یک از نرم افزار های معرفی شده را دارید، آموزش حضوری در شهر اصفهان انجام می شود. همچنین آموزش غیرعضوری و آنلاین برای متقاضیان در شهرهای مختلف ارائه می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان موسسه پویان، میتوانید با شماره تلفن های:

031-344-46224

09038480322

و یا  از طریق ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید:

pooyanresearch@gmail.com

و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را اعلام نموده تا همکاران ما در اولین فرصت پاشخگوی شما باشند.

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس (الزامی)

موضوع

پیام شما